آخرین نظرات

چرا نباید از اپل آیدی آماده استفاده کرد؟

ارسال شده توسط : مهرداد صفایی 2018/01/12 10:33:55 0 نظرات مقالات,

چرا نباید از اپل آیدی های آماده استفاده کنیم؟؟؟

آیفون یکی از پر طرفدار ترین گوشی های موجود در بازار می باشد. و همواره طرفداران بسیاری را در بین گوشی های هوشمند به خود اختصاص داده است. ولی جالب است که بیش از 70 درصد کاربران راجع به نحوه استفاده از این گوشی و بخصوص نحوه استفاده از سیستم عالم آن را ندارند و همواره به فروشنده های این محصول اعتماد میکنند و طبق خواسته های انها از گوشی خود استفاده میکنند. موضوع مورد بحث ما در این مقاله تنها اپل آیدی اماده می باشد و سایر موضوعات را در مقالات دیگر به آنها خواهیم پرداخت.

هنگام خرید گوشی های آیفون فروشندگان این محصول یا بخاطر سادگی کارخودشان ویا بخاطر عدم آگاهی و داشتن علم کافی (و در مواردی هم برای سوء استفاده های بعدی و سود آوری های پس از فروش برای محموعه خود) به مشتریان خود پیشنهاد میدهند که از کارت های اپل آیدی های ساخته شده یا همان اپی آیدی های آماده استفاده کنند.

وقتی از اپل آیدی های آماده استفاده میکنید چه اتفاقی برای شما رخ خواهد داد؟

مهمترین مسئله در استفاده این موضوع است که شما اطلاعات خود را (شامل شماره های کانتکت، فیلم ها، عکس ها و...)  براحتی در اختیار شخص یا گروه هایی که اقدام به ساخت این اپل آیدی های میکنن قرار مدهید و آنها میتوانند بدون اطلاع شما اقدام به بازدید و یا گپی برداری از این اطلاعات کنند.

نکته بعدی این است که شخصی که آپل آیدی شمارا ساخته به تمام پسورد های شما دسترسی داشته و هر زمانی که بخواهد میتواند پسورد شمارا تغییر داده و از شما تقاضا پول بیشتری برای بازگرداندن آن پسورد نماید. (بنده بارها شاهد این اتفاق بودم و فرد متقاضی نیز مجبور به پرداخت مبلغ شده است.) ولی نکته اینجاست که به مشتریان خود میگویند که اکانت شما هک شده است، در صورتی که اکانت های اپل به هیچ عنوان قابل هک نمیباشند مگر اینکه به پسور اکانت شما دسرسی داشته باشند.

نکته بعدی این است که شما هنگام خرید سوال های امنیتی که بر روی کارت چاپ شده را چک نمیکنید و از صحت آنها مطمئن نمیشوید و هنگامی به سراغ این سوالات میروید که برای پسورد شما مشکلی بوحود آمده و دیگر قادر نیستین که از صحت این سوالات مطمئن شوید و در این زمان دیگر خیلی دیر شده است و شما خیلی چیز ها را از دست داده اید.

اگر شما از اپل آیدی که صرفا با ایلمیل شما ساخته شده باشد استفاده کنید و در ایمیل ساخته شده نیز از شماره همراه خود استفاده کنید، درصورتی که شخصی غیر از شما نیز به پسورد شما دسترسی داشته باشد و حتی اقدام به تغییر پسورد شما کرده باشد شما میتوانید براحتی اقدام به اغییر پسورد خود به پسورد جدید نمائید و در نهایت اقدام به تغییر پسورد اپل آیدی خود کنید.

برای راهنمایی های بیشتر میتوانید از طریق آیدی تلگرام @jfetco و یا شماره تلفن 02633509655 با ما در تماس باشید.

همواره کلاه برداران در کمین شما هستند لطفا نکات ایمینی در این زمینه را رعایت فرمائید.

با تشکر از توجه شما

آقای اپل

ارسال نظر