منوی سفارشی کنار

دانگل HDMI - KNET

دانگل HDMI - KNET

نحوه پرداخت

کلیه پرداخت های این فروشگاه از طریق درگاه بانک پارسیان صورت میگیرد و شما میتوانید با کلیه کارت های شبکه شتاب خرید خود را انجام دهید.

بازدید: 612 مدل کالا: dingle HDMI
موجودی: موجود نمی باشد
Product(s) Sold
0ریال
تعداد: اضافه به سبد خرید
دانگل hdmi  کینت
انتقال تصویر از گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ بصورت وایرلس بر روی ال سی دی و ال ای دی
اگر میخواهید تصویر گوشی موبایل با تبلت یا لپ تاپ خود را بر روی نمایشگر های بزرگ مانند LCD یا LED  انتقال دهید بهترین ابزار را انتخاب کرده اید. با این دانگل شما میتوانید انتقال تصویر باکیفیت را بدون سیم و بصورت وایرلس تجربه کنید.

نحوه راه اندازی :
برای انتقال از طریق گوشی موبایل یا تبلت هایی با سیستم عامل اندروید ابتدا باید نرمافزار این دانگل را از گوگل پلی یا بازار دانلود کنید و سپس از طریق نرم افزار به دانگل کانتک شوید و تصاویر خود را با اشتراک بگذارید، همپنین درصورتی که از محصولات اپل(سیستم عامل ios)  استفاده میکنید میتوانید از اپل استور برنامه anycats را دانلود کنید.

درصورتی که میخواهید از لپ تاپ استفاده کنید و سیستم عامل شما ویندوز هست ابتدا باید از پشتیبانی کردن لپ تاپ خود مطمئن شوید. برای این منظور گلید های پنجره و R را فشار دهید و در قسمت run عبارت "dxdiag" را تایپ کنید و اینتر رابزنید. در پنحره باز شده گزینه ‘Save all Information’ را بزنید و تا اتمام مراحل و 100% شدن صبر کنید.
سپس بر روی گزینه save the text file کلیک کنید و یک مسیر را برای ذخیره انتخاب کنید (مانند دسکتاپ).
حال فایل ذخیره شده بر روی هارد خود را باز کنید و مانند تصویر زیر مشاهده کنید که لپ تاپ شما از این دانگل پشتیبانی میکند یا خیر.
Miracast on Windows 10

درصورتی که لپ تاپ شما قابلیت پشتیبانی این دانگل را دارد ابتدا کلید رو دانگل را فشار دهید و سپس به قسمت دیوایس رفته (از مسیر Start -> Settings -> Devices -> Connected Devices.)
Miracast Devices
 و بر روی گزینه ‘Add a Device’  کلیک کنید و دانگل را انتخاب کنید و متصل شوید.
اکنون گلید های پنجره و P را فضار دهید و یکی از گزینه ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.
تا تصویر بصورت آینه این یا دوتصویره یا حالت های دیگر بر روی نمایشگر شما انتقال یابد.

با تشکر از توجه شما
پارینه