Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/jfetir/public_html/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58
درباره ما

به پارینه خوش آمدید

پارینه از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه فروش کامپیوتر ، لپ تاپ ، موبایل و همچنین فروش و پشتیبانی سیستم های ویپ و تلفن ثابت نسل نو فعالیت داشته و اماده همکاری با ادارات و ارگان ها میباشد. این مجموعه خدمات گسترده ای در استان البرز دارد و شما میتوانید براحتی با ما در تماس باشید.

فروش و پشتیبانی تلفن ثابت در کرج با پیش شماره کرج از جمله خدمات ما می باشد. راه اندازی و پشتیبانی سیستم های ویپ و ایجاد داخلی و انتقال تماس بین دفاتر با فواصل مختلف نیز از دیگر خدمات پارینه میباشد.

اگر قصد دارید یک سیستم تلفن با داخلی تهیه کنید میتوانید با کارسناشان ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

راه اندازی مرکز تماس و انتقال تماس از دیگر خدمات پارینه است که میتوانید با راهنمایی کارشناسان ما به آنچه که میخواهید برسید. همچنین میتوانید از خدمات اینترنتی پارینه نیز بهره برده و بالاترین سرعت اینترنت را در محل خود تجربه کنید.